Pies ze schroniska

Pies ze schroniska swej pociesze jej
Zdjęcie pobrane z http://schronisko.doskomp.lodz.pl/images/obrazki/panienki.jpg
sprawdź ofertę na stronie internetowej

Jeżeli myślisz o tym, aby sprawić swej pociesze jej wymarzony prezent świąteczny czy urodzinowy i przyprowadzić dla niej do domu ukochanego pieska, rozważ dokładnie czy warto inwestować w szczeniaka z giełdy czy targów zwierząt bądź sklepów zoologicznych. Zwierzak rasowy w szczególności potrafi sporo kosztować. Niemniej jednak musimy być świadomi tego, że czasami po prostu dajemy się w kwestii kosztów nabić w butelkę. Po pierwsze, w grę wchodzi sam fakt, iż dopłacamy za renomę i markę sklepu, z jakiego wynosimy futrzaka.

Pies ze schroniska grę wchodzi sam
Zdjęcie pobrane z http://c1.staticflickr.com/1/205/506537084_8a1fd22a72_z.jpg?zz=1

Moglibyśmy natomiast sporo zaoszczędzić a w dodatku pomóc, gdybyśmy tak zupełnie za darmo odebrali psa ze schroniska. Nic nas to nie kosztuje a zaoszczędzone środki pieniężne można byłoby przeznaczyć w pełni na zakup asortymentu niezbędnego dla naszego psiaka. Ponadto to dobry uczynek, który dodatkowo mamy na swym koncie. W schronisku aż roi się od porzuconych, bezdomnych zwierząt, w szczególności właśnie psów, które najczęściej padają ofiarą nieuczciwych właścicieli.

Pies dla niektórych to po prostu chwilowa zabawka. Później taki psiak jest wyrzucany na ulicę i tak trafia do przytułku dla zwierzaków. By takich sytuacji unikać i móc je jakoś naprawiać, organizowane są rozliczne działania promocyjne, które mają na celu pokazanie ludziom, że pies ze schroniska to taki sam pupil jak ten nabywamy w sklepie zoologicznym.

Artykuł dzięki: